loading...
پروژه معماری ❶

 برای واریز وجه از درگاه پرداخت انلاین استفاده نمایید !

دقایقی پس از واریز وجه پروژه برای شما ایمیل می گردد !

 

 

    موضوع رساله :                                                                 درگاه پرداخت شماره 1       
  رساله دهکده هنرمندان

  مطالعات دهکده هنرمندان

  مشخصه پروژه :  مطالعات  / رساله/ معماری                                    قیمت : 14 هزار تومان

   تعداد صفحات رساله : 120  صفحه
   فرمت رساله :    word

چکیده رساله  ( فهرست )

چکیده

دهکده هنرمندان ، مجموعه ای است فرهنگی هنری که دارای بخش های تخصصی در زمینه موسیقی ، معماری ، نقاشی و تئاتر می باشد که امکان ایجاد ارتباط بین هنرمندان و تبادل اطلاعات و بالا بردن سطح معلومات عمومی مردم را فراهم می سازد و گوشه ای از نیاز های هنرمندان جامعه را بر طرف می کند. در کنار بخش های تخصصی ، بخش هایی از قبیل کتابخانه با محوریت منابع هنری ، فروشگاه ، سینما ، موزه ، گالری ، آمفی تئاتر ، سایت اینترنتی ،  کافی شاپ و آمفی تئاتر روباز در سایتی مطلوب نیز می باشد که قابلیت سرویس دهی به قشر قابل توجهی از هنرمندان جامعه را دارد .

 

مقدمه

آثار معماري به حدي جزي از محيط زندگي روزمره ما تبديل شده اند كه در نظر ما به صورت موهبتي طبيعي تلقي مي شوند ، و تا زماني كه كسي ما را به تماشاي آن فرا نخواند به ندرت متوجه شان مي شويم . مردم از هزاران سال پش با چگونگي محصور كردن فضايي خاص براي انجام دادن كارهاي گوناگون زندگي خويش آشنا بوده اند .

موزه ها ، سالن هاي كنسرت ، سالن هاي نمايش ، گالري ها ، تآتر ها نيز از اين دسته فضاه مي باشند .

اين فضاها صرفا به عنوان فضاهاي مختص رويداد فرهنگي نيستند بلكه شاخص هاي فرهنگي به شمار مي آيند كه شان و منزلت طراحي و معماري را منعكس مي كند .

ساختمان هايي كه روزي چيزي نبودند جز ملك طلق طبقات ممتاز جامعه  و خبرگان ، اكنون براي جلب توجه عموم جامعه گوي سبقت را از يكديگر مي ربايند و نيروي محرك شان هم از درون و هم از خارج خود هنر ها ت.ليد مي شوند  .

در ميان تمام هنرها فقط در هنر معماري است كه مساله فضا بيش از هر جنبه ديگري توجه ما را به خود جلب مي كند . مهندس معمار فضاهاي محصور كننده را گروه بندي مي كند و همواره كاركرد بنا ، طرز ساختمان و مصالح آن و البته طزح يعني عامل پيوند دهنده دو عنصر ديگر را در نظر مي گيرد . ما براي آن كه معماري را تجربه كنيم يا به تماشايش مي رويم يا در درون و اطرافش حركت مي كنيم به طوري كه فضا و بدنه هنر يا بناي معماري را يكجا حس و درك مي كنيم .

قیمت : 14 هزار تومان


ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟
  • آرشیو